Zaznacz stronę

Budowanie i rozwijanie relacji z klientem – kurs zawansowany

W skrócie o szkoleniu:

 • Sprzedaż oparta na zaawansowanych technikach budowania i wzmacniania relacji z klientem to nadal jeden z najskuteczniejszych modeli sprzedaży.

 • Swoją skuteczność zawdzięcza idealnemu dopasowaniu do ludzkiej psychiki: każdy z nas woli przebywać z ludźmi, którym ufa i których obdarza sympatią. Sytuacje sprzedażowe nie są tu wyjątkiem.

 • Szkolenie to wprowadzi Cię w świat zaawansowanych technik budowania relacji z klientem.

 • W jego trakcie poznasz temat rozwijania relacji z trzech perspektyw: od strony psychologicznej, procesowej oraz narzędziowej.

Czego się nauczysz:

 • W trakcie szkolenia dowiesz się jakie są etapy budowania relacji z klientami oraz jakie działania podejmować na poszczególnych etapach, aby rozwijać relacje w oczekiwanym kierunku.

 • Nauczysz się technik budowania pozytywnego wizerunku własnego oraz wzmacniania go w toku współpracy z klientem.

 • Będziesz wiedzieć jak dostosować swoją komunikację do różnych typów osobowościowych klientów znajdując „kluczyk” do każdego typu osobowościowego.

 • Poznasz również najważniejsze narzędzia budowania zaawansowanych relacji takie jak analiza interesariuszy, rozwijanie współpracy w modelu joint-business-plan czy palowanie i prowadzenie rozmów rocznych

 • Nauczysz się też nawiązywać relacje w mediach społecznościowych (LinkedIn).

Na szkoleniu najbardziej skorzystają:

 • Przedstawiciele Handlowi, Specjaliści ds. Kluczowych klientów, Doradcy Klineta oraz Kierownicy i Dyrektorzy sprzedaży którzy chcą wzmocnić własne umiejętności budowania owocnych relacji oraz zamierzają rozwinąć swoje relacje kupującymi i wprowadzić je na wyższy poziom.
 • Na szkoleniu najbardziej skorzystają menedżerowie dowolnej branży, z niewielkim lub średnim doświadczeniem.
 • Dla menedżerów z większym doświadczeniem udział w szkoleniu będzie natomiast znakomitą okazją, aby poszerzyć, utrwalić i zaktualizować swoją wiedzę dotyczącą relacji z klientem. 
K

Zapytaj o możliwość dofinansowania szkolenia ze środków publicznych i UE:

 • Na dofinansowaniach najbardziej skorzystać mogą małe i średnie przedsiębiorstwa, zarówno właściciele, jak i pracownicy.

 • W zależności od programu dofinansowań do szkoleń, mogą to być pracownicy zatrudnieni na etacie, a w przypadku wybranych programów również pracownicy zatrudnieni na umowy zlecenie i o dzieło.

 • Sprawdź, czy spełniasz kryteria dofinansowania – wypełnij Formularz dofinansowania.

Co wyróżnia nasze szkolenia

Perfekcyjne dopasowanie do potrzeb Twojego Zespołu

Każde nasze szkolenie poprzedzone jest szczegółową, trójstopniową analizą potrzeb.

Elastyczność programowa

Dostosujemy program szkolenia do specyfiki Twojej firmy, branży i otoczenia biznesowego. Poniższe opisy szkoleń potraktuj jako inspirację do określenia własnych oczekiwań.

Tylko sprawdzeni trenerzy-praktycy

Każdy z naszych trenerów pracował lub nadal pracuje „na pierwszej linii frontu”. To praktycy z gruntownym przygotowaniem teoretycznym.

Szkolenie prowadzi:

Wojciech Woźniak trener i konsultant portalu www.szkoleniasprzedaz.pl zdjęcie portretowe

Wojciech Woźniak

Ponad 20-letnie praktyczne doświadczenie w biznesie na stanowiskach top-menedżerskich w branży informatycznej, edukacyjnej, FMCG i farmaceutycznej.

Przeprowadził ponad 1200 dni szkoleniowych w formule tradycyjnych szkoleń i warsztatów w salce, szkoleń w terenie z handlowcami i managerami oraz szkoleń i warsztatów online.

Pracował m.in. z: RMF Group ∙ Sandoz Novartis Group ∙ Selgros ∙ DMG Mori ∙ Bridgestone ∙ Dajano ∙ Drosed ∙ Hydrex Diagnosis ∙ IPME ∙ Seris Konsalnet ∙ Lexmark ∙ MSWiA ∙ Narodowy Instytut Wolności ∙ Domotel ∙ Petmex ∙ Qubiqua ∙ Shop-Dent ∙ Vigran ∙ Orbico Group ∙ Oring∙ Polska Grupa Farmaceutyczna ∙ Wropak ∙ Tok-Frez ∙ TJX Europe.

“Trener bez wieloletniego doświadczenia w prawdziwym biznesie jest jak pilot, który uczył się latać jedynie na symulatorze"

Wojciech Woźniak, metodyk, trener i konsultant, założyciel portalu SzkoleniaSprzedaż.pl

"Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum."

Jane Smith, CEO of Monarch Inc.

"Vivamus magna justo, lacinia eget consectetur sed, convallis at tellus. Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum."

Jane Smith, CEO of Monarch Inc.

Jeszcze jedno:

Zapytaj o ofertę

Właścicielem portalu www.SzkoleniaSprzedaż.pl i administratorem danych osobowych jest firma Syntactive Wojciech Woźniak z siedzibą w Lublinie

[20-531] ul. Fantastyczna 21 lok. 96.

NIP 7122021716 | REGON 431025288

Polityka firmy Syntactive w zakresie ochrony danych osobowych

Adres

Biuro Handlowe Syntactive:
Budynek Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego
ul. Bohdana Dobrzańskiego 3 lok. BS030, 20-262 Lublin

Telefon

+48 502-54-14-17